0700 15 15 1 02 980 20 68

Попълни формуляра
Влез във връзка с фирмата.

Запитване за:
300 m² магазин за продажба

Номер на имот 12761

Полето "Име" е задължително
Полето "Фамилия" е задължително
Моля въведете валиден email адрес
Полето "Телефон" е задължително

Попълни формуляра
Влез във връзка с фирмата.

Запитване за:
300 m² магазин за продажба


Моментно за:
Цена при запитване


Номер на имот 12761

Предложете цена:

Направете подходяща оферта
Полето "Име" е задължително
Полето "Фамилия" е задължително
Моля въведете валиден email адрес
Полето "Телефон" е задължително

София, Дружба 2

Готов за бизнес от първия ден — оборудван обект за гастрономия в жк. Дружба 2

Цена: Цена при запитване

София, Дружба 2

300 m² магазин за продажба

Готов за бизнес от първия ден — оборудван обект за гастрономия в жк. Дружба 2

Номер на имот 12761

First Estates, powered by Keller Williams, представя: Готов за бизнес от първия ден — оборудван обект за гастрономия в жк. Дружба 2.


Рядко се предлага обект, в който някой вече е свършил цялата тежка работа вместо теб. Това е точно такъв.

Търговски обект с площ ~300 м² и прилежащи тераси от ~40 м², изграден от нулата с ясна цел — да работи като магазин с топла точка, гастрономия, сладкарство или комбинация от трите. Всяко квадратче е премислено: от търговската зала с витрини и хладилници за зреене, до двете напълно оборудвани производствени кухни — сладкарска и солена.

Какво получаваш:

Търговска зала с хладилни витрини, хладилници MEATIKO за зреене на месо, панорамна витрина за колбаси и сирена, охладител за вино, стелажи и седящи места.

Производствена кухня с два конвектомата (AROMA AREN 134B и NABOO NAE101B), планетарен миксер 40 л., шоков охладител, плот скара LOTUS МОСА, ледогенератор, хладилници и фризери EVERLASTING, работни маси с хладилни шкафове, три мивки и две съдомиялни машини.

Инфраструктура с пет вентилационни чадъра 1м×1м с работеща вентилация, озвучителна система с четири колони, окабеляване за интернет и СОТ, тоалетна за клиенти с две кабини, канцелария и съблекалня с санитарен възел.

Общата стойност на вложеното оборудване надхвърля 130 000 € без ДДС — закупено, монтирано и готово за употреба.

Защо сега е моментът:

Дружба 2 е квартал с висока жилищна плътност и постоянен пешеходен трафик. Близостта до Кауфланд означава изградена навика за пазаруване — купувачите вече са там. Липсва само качествена алтернатива за прясна гастрономия, топла храна и специализирани продукти.

Влизаш с готово оборудване, готова инфраструктура и нулево изчакване. Единственото, което ти остава — е да стартираш.


За повече информация и организиране на оглед, моля свържете се с мен Николай Турлаков на телефон: 0879 33 55 56 и цитирайте код на офертата: 12761.


За повече информация и огледи, моля обадете се на 0700 15 151 или 02 980 20 68 за реф. номер : 1-12761
Прочетете повече Скрий

Размер300 m2

Централен изглед

Висок таван

Директен входДа

Сервизно помещение1

ПаркомястоДа

Година2024

ОтоплениеТЕЦ

търговски център

Основни предимства

Удобства

Николай Турлаков

Николай Турлаков

Старши имотен консултант

Свържете се с нас Направи запитване

Процес

Свържете се с нас онлайн или по телефона (0 700 15 15 1), за да уговорите оглед или да получите повече информация за имота. За да оптимизираме процеса Ви на търсене, препоръчваме първата ни среща да се осъществи в офиса ни, за да можем да уточним детайлите на Вашите изисквания.




Политика на огледите

По време на огледа попълваме протокол за оглед, в който е упомената нашата комисионна от 3% в случай, че решите да продължите процеса по покупка.

Допълнителна информация

Ние от First Estates не искаме просто да Ви продадем имот. Ние искаме да Ви помогнем да достигнете Вашите цели относно недвижимите имоти. Погледнете как нашите услуги биха Ви били от полза, за да получите максималния резултат от Вашата инвестиция.